KÖZÖSSÉGI PROJEKTEK ÉS PROGRAMOK

Program állapota
évente ismétlődő
Programfelelős

Klubunk orvos tagjai közreműködésével, 2009-től kezdődően minden ősszel egy-egy hétvégén, a Samed-Polimed rendelőintézet helyiségeiben megszervezte az ingyenes orvosi vizsgálat akcióját, gyerekgyógyászat, sebészet és belgyógyászat területeken. Amellett, hogy sokan ismert betegségükről kértek véleményt, jelentős számban fedeztek fel új, sokszor súlyos betegségeket.

Ezek az akciók lehetőséget biztosítottak mindenkinek az ingyenes vizsgálatra, de szűrő jellegük is volt. Egy-egy alkalommal 50-80 személy jelentkezett, és sikerült felfedezni cukorbetegséget, magas vérnyomást és rákos megbetegedést is.

2019-től a Vitality Klinikán bonyolítjuk le az akciót, amelynek során 7 szakorvos segít a vizsgálatokban és kezelésekben (aroma-, elektromágneses és lézerterápia).

• All Post
  • Uncategorized
Egészségnap

2023-11-24