Szponzoráció

A Rotary Club Székelyudvarhely a közösségnek szentelt projekteket támogat, és ehhez pénzre van szüksége.

Megnézte, hogy vállalatának van-e fel nem használt szponzori alapja?
A szponzori alap jelentős adókedvezményt élvező alap: a profitadó 20%-a vagy az üzleti forgalom (cifra de afaceri) 0,75%-a (a kettő közül a kisebbik) a nyereség után adózó vállalkozások, VAGY a jövedelemadó 20%-a a jövedelemadót terhelő vállalkozások (mikrovállalkozások) esetében.

A Rotary Club Székelyudvarhely szerepel a Román Adó- és Pénzügyi Hivatal (ANAF) közhasznú egyesületek lajstromában (registrul entităților/unităților de cult), így az egyesületnek nyújtott támogatások adókedvezményben részesülhetnek.
A klub adatait, bankszámla számát megtekintheti itt.

Mindannyian értékeink és meggyőződéseink szerint építettük fel életünket, és meg vagyunk győződve arról, hogy a kedvesség mindannyiunk értéke.

A Rotary Club Székelyudvarhely által megvalósított ügyek támogatói a szponzorációs szerződés és/vagy a 230-as nyomtatvány kitöltésével is segíthetnek.

Hogyan szponzorálhat jogi személyként?

1. Kérjük töltse le a szponzorációs szerződést és írja alá.
  2. Ezután juttassa el hozzánk vagy szkennelje be és küldje el nekünk emailen.
    • Amennyiben emailen küldte és nyomtatott formában szeretné visszakapni, kérjük jelezze az emailben.
  3. Ne felejtse el átutalni az összeget egyesület számlájára.
  4. Kérjük, a fizetési hivatkozásnál (detalii plată) adja meg a szerződés számát.
Szentimre utca 18,