IFJÚSÁGI PROJEKTEK ÉS PROGRAMOK

Projekt időtartama
Projekt állapota
befejezett

Az iskola szertárának állapota már nem volt méltó a benne tárolt felbecsülhetetlen értékű kísérleti eszközökhöz.

Egyik klubtagunk javaslatára, 2018-ban felvállaltuk a szertár teljes felújítását és kísérleti eszközeinek feljavítását, melynek költsége 9500 EUR volt.

Az eredmények önmagukért beszélnek, de az iskola tanára, Cseke Károly fizikatanár, is megosztotta velünk véleményét:

„Hogy mit jelent nekünk a Rotary Club támogatása? Az oktatás szempontjából otthonosabb, a XXI. század színvonalának megfelelő, diákpártibb környezet megteremtését. Így lehetővé vált az is, hogy a régi patinás eszközeinkkel kísérletezhessünk, valamint az itt található páratlan muzeális értékű gyűjteményünk bemutatásával örömet szerezzünk másoknak is!”