Paul Harris Fellow

A Paul Harris Fellow (Paul Harris Követők) az egyik legismertebb Rotary elismerés.

Kétféleképpen lehet megkapni:

1. Azok az adományozók, akik legalább 1000 USD támogatást jutattak az Éves Program Alap (Annual Program Fund), a PolioPlus, illetve valamelyik humanitárius Rotary projekt részére, kapják meg az elismerést. Ebben az esetben az anyagi kötelezettségvállalás kifejezője.
  2. Egy klub vagy district is adományozhatja, amikor is az önzetlen segítőkészséget és humanitárius munkát elismerő kitűntetést jelent.

Minden esetben több, mint egy kitűntetés: annak az elkötelezettségnek a kifejezője, amit viselője mutat a Rotary eszméje iránt az önzetlen segítés és tenni akarás területén, hogy a világunk jobb legyen.

Az elismerés egy Paul Harris képével díszített kitűzőből, egy medálból és egy oklevélből áll.

A Paul Harris Fellow (Paul Harris Követők) elismerést egy személy többször is megkaphatja, amit a kitűzőn lévő drágakövek jelölnek.

A Rotary Club Székelyudvarhely tagjai kizárólag adományként kapták meg az elismerést.