IN MEMORIAM

Belépés éve
Elhalálozás éve

IN MEMORIAM

Mindig nehéz búcsút venni hozzánk közel álló jó emberektől, kedves személyektől. Így van ez dr. Szabó Jánossal, a Rotary Club Székelyudvarhely néhai alapító tagjával is. Munkáját örömmel és szeretettel végző fogorvosként előbb Moldvában, majd Kányádban, Farkaslakán és Székelyudvarhelyen dolgozott. Színes, barátságos egyénisége hamar kedveltté tette klubunk tagjai között. Elnöki mandátumával egy időben kezdődött egészségi állapotának fokozatos hanyatlása. Mindez nem akadályozta meg, hogy legyen közel vagy távol, de folyamatosan tartsa a kapcsolatot velünk, barátaival, klubtársaival, figyelve, és lehetőségei szerint támogatva munkánkat, projekjeinket. Derűje, optimizmusa, melyet súlyos betegségének utolsó napjaiig megőrzött, példaértékű számunkra. Távozása e földi létből pótolhatatlan hiányt jelent valamennyiünknek.

(dr. VÁRADI István)

Önéletrajz

Kolozsváron születtem és ott végeztem az iskoláimat.
1974-ben a kolozsvári Orvostudományi és Gyógyszerészeti egyetem fogorvosi fakultásán diplomáztam. Kihelyeztek Botosani-ba, majd Kányádra, Farkaslakára kerültem, aztán Székelyudvarhely következett.

Megnősültem és két lányom született: Éva-Krisztina fogorvos és Andrea-Diána jogász.

1991-ben magánrendelőt nyitottam Soladent Kft néven.

A székelyudvarhelyi Rotary Club apítótagja, majd 2005-2006-ban soros elnöke voltam.

Több hobbim is van: olvasás, horgászat, méhészkedés, gombászás, játék az unokákkal — csak az egészség engedje.