TAGOK

VÁRADI János

Magyarországon, a Balaton déli partján születtem 1954-ben.

Szakmai és magánéletem két országot és egy szakmát, a sütőipart, öleli át. Pék szakmunkásként kezdtem a szakmai munkámat, majd tanulmányaim végeztével végig jártam a szakma minden lépcsőfokát – magyarországi pályámat a Magyar Pékszövetség ügyvezető igazgatójaként fejeztem be.

2002-től Erdélybe, Székelyudvarhelyre költöztem, feleségemmel céget alapítottunk 2001-ben. Tevékenységünket pék, cukrász és gasztronómiai szakmai újságok kiadásával kezdtük, majd elindítottuk Románia legnagyobb szakmai kiállítását a GastroPan Expot, amelyet már 13 éve szervezünk. Továbbá alapítottunk egy országos pék-, cukrász- és gasztronómiai képzőközpontot Székelyudvarhelyen. Családi vállalkozásunk a fenti szakterületek információs központja, ahol a világ és az ország legjobb szakemberei tanítják a szakácsokat, pékeket és cukrászokat. Célunk az, hogy a fenti szakterületek vezető szakemberei megtanulják a jelenlegi legjobb technológiákat, ezzel is növelni tudjuk azon termékek színvonalát, amelyek naponta mindannyiunk asztalára kerülnek.

Két lányom és négy unokám van, két fiú és két lány.
Boldog családban, boldog nagypapaként tudom élni a mindennapjaimat.

A Rotary Club Székelyudvarhely elnöke voltam 2019-2020-ban.

Programfelelőse vagyok a következő programjainknak:

• Közszolgálatáért Rotary-díj
  • Az élelmezés és a kenyér világnapja alkalmából a nagycsaládosok egyesületének szervezett gyűjtés