TAGOK

Club Székelyudvarhely
Belépés éve
Projektfelelős

1970-ben születtem Székelyudvarhelyen, de székelyderzsinek vallom magam. A középiskolát a Tamási Áron Gimnáziumban végeztem.

1990-től Brassóban, a Transilvania Egyetemen gépjarműmérnöknek, majd 1995-től Marosvásárhelyen, a Titu Maior Egyetemen cégmenedzsment szakon tanultam.

1999-től mint vállallkozó kezdtem tevékenykedni autojavítás és ipari építkezési ágazatokban. Mostanra már egy szerteágazó cégcsoport iranyításával foglalkozom, több neves autómárka képviseleteként, illeve turizmus és egészségügyi szakterületeken.

Több egyházi és sportegyesület tagjaként országos és helyi eseményeket, versenyeket szervezek.

Szabadidőmben több sportnak is hódolok: futball, tenisz, túrabiciklizés és off-road.

A Rotary Club Székelyudvarhely tagja 2011-től vagyok, szabadidős tevékenységek, kirándulások aktív résztvevőjeként-szervezőjeként

Szentimre utca 18,