Tartós élelmiszercsomagok a tanyavilági rászorulóknak

December 16-án tartós élelmiszercsomagokkal örvendeztettük meg a vidéki nehéz sorsú embertársainkat.

Idén Etéd, Küsmöd, Siklód, Kőrispatak, Énlaka falvakba vittünk csomagokat, ahol az egyházi vezetők közreműködésével beazonosítottunk olyan családokat és egyedül élő személyeket, akiknek valóban szükségük volt a csomagokra. A sokgyerekes nehéz sorsú családoknak az élelmiszer és édességek mellett gyerekruhákat is adományoztunk.

Munkánkat helyi önkéntes fiatalok is segítették, akik elvezettek a nehéz sorsú személyek házaihoz.

Az akció folyamán többször is megbizonyosodtunk arról, hogy az általunk összeállított csomagok valóban olyan helyre kerültek, ahol nagy szükség volt rá. Reméljük, hogy ezzel szebbé tettük karácsonyukat!

Nagyon köszönjük mindenkinek a hozzájárulásokat, támogatásokat, és a projektben résztvevő összes személy önzetlen segítségét!

Szentimre utca 18,