Donație

Rotary Club Odorheiu Secuiesc sprijină proiecte și programe de tineret, comunitare și sociale, dar are nevoie de bani pentru asta.

Rotary Club Odorheiu Secuiesc apelează la toți cei care cred în misiunea și valorile asociației noastre.

Contribuția dumneavoastră fiind esențială pentru continuarea activităților noastre!

Donație prin transfer bancar

Dacă doriți să ne susțineți cauzele o puteți face donând suma dorită în contul nostru bancar, cu mențiunea ”Donație”. Orice sumă contează!

Donare de produse

Acceptăm cu bucurie donații în produse sau servicii, un mod simplu de a ajută. Vă rugăm să ne contactați pentru a stabilii detaliile.

Îţi mulţumim mult pentru orice modalitate prin care alegi să te implici şi să contribui către un viitor mai bun pentru noi toți.

MULȚUMIM!