TAGOK

RC Helsingborg-Kärnan (SE)
RC Wedel (DE)
2019

1968-ban születtem Bukarestben, ahová a szüleimet helyezték ki az ötvenes évek közepén. Óvodától az 1986-ben letett érettségiig a bukaresti Ady Endre magyar tannyelvű líceumban tanultam, ahol Édesanyám tanítónő volt.

Rövid katonai szolgálat után, 1987-től a bukaresti Építészeti Egyetem Geodézia karán tanultam, majd 1990-ben a Budapesti Műszaki egyetemen jártam egy félévet ugyanazon a szakon, ezek után visszatérve 1992-ban a szakdolgozat sikeres megvédése után mérnöki diplomát szereztem.

1994-től a Geotop Kft. családi cégünknél dolgozom, aminek 1999 óta ügyvezetője vagyok. Térinformatikai projektekkel és szoftverfejlesztéssel, geodéziai felszerelések forgalmazásával foglalkozunk a Spectra Geospatial és Carlson Software amerikai cégek romániai képviseleteként.

2006-tól nős vagyok, három gyerekünk van.

Életem erkölcsi és szakmai irányvonalait szüleim példaképe határozza meg.

2004-től vagyok a Rotary Club Székelyudvarhely tagja, ahol olyan emberekkel tehetek közösségünkért, akik értékrendjével osztozom és hiszem, hogy gazdagítani tudom munkámmal, szakmai tapasztalatommal.

2019-ben Paul Harris Fellow elismeréssel jutalmazott a svéd RC Helsingborg-Kärnan és a német RC Wedel klub.