dr. VÁRADI István

Rotary
Club Székelyudvarhely
Belépés éve

Marosvásárhelyen születtem, nyárádmentinek vallom magam. Identitásom és személyiségem kialakulásában meghatározó szerepe volt a nyárádszeredai középiskolának és a marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetemnek. Szakmai pályafutásom Bákó megyében kezdődött 1981-ben. 1990-től Farkaslakán dolgozom családorvosként.

Alapállásom, hogy közösségben élek, munkálkodom, és próbálok szolgálni. Ez motivált abban is, hogy 2005-2008 között családterápiás és mentálhigiénés képesítést is szerezzek, és ezt külömböző szakmai projektekben kamatoztassam.

Bizonyára ez vezetett a Rotary elveihez és gyakorlatához is, ez adta meg nekem azt a megtisztelő lehetőséget, hogy a Rotary Club Székelyudvarhely egyik alapító tagja lehessek.